Техномаркет - LAFE CEG-002.2 44637 БОКАЛ

LAFE CEG-002.2 44637 БОКАЛ


Производител: LAFE
Шифра: 739872
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,7L МОЌНОСТ 2200W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи