Техномаркет - LAFE CEG-006 45410 БОКАЛ

LAFE CEG-006 45410 БОКАЛ

-41%

Производител: LAFE
Шифра: 739875
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,8Л МОЌНОСТ 2200W

Слични производи