Техномаркет - LAFE WKS-001.2 44595 КУЈНСКА ВАГА

LAFE WKS-001.2 44595 КУЈНСКА ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 739884
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
399 ден.

KУЈНСКА ВАГА КАПАЦИТЕТ 5КГ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи