Техномаркет - LAFE-45619 ЧЕТКА ЗА ЛИЦЕ

LAFE-45619 ЧЕТКА ЗА ЛИЦЕ


Производител: LAFE
Шифра: 739895
Достапност:
Редовна Цена:
599 ден.

АПАРАТ ЗА ЛИЦЕ ЈА ОСВЕЖУВА КОЖАТА КОЖАТА ИЗГЛЕДА СВЕЖО И ОДМОРЕНО РАБОТА НА БАТЕРИЈА

Слични производи