Техномаркет - INDESIT LR-8S1 S ЛАДИЛНИК

INDESIT LR-8S1 S ЛАДИЛНИК


Производител: INDESIT
Шифра: 739903
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,959 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 228 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 111 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 38 ДБ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 187/60/64

Слични производи