Техномаркет - ФИЛТЕР ЗА WINIX P300

ФИЛТЕР ЗА WINIX P300


Производител: WINIX
Шифра: 739932
Достапност: залиха
Цена:
3,499 ден.

ФИЛТЕР ЗА ПРОЧИСТУВАЧ WINIX FILTER P300 TRUE HEPA ЗА МИКРОСКОПСКИ ЧЕСТИЧКИ- ФИЛТРИРАЊЕ ДО 99,97% НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА ВИРУСИ, БАКТЕРИИ, ЧАД, ПРАШИНА,МИКРОРГАНИЗМИ И ДРУГО

Слични производи