Техномаркет - LIAL LX-13576 МИНИ ШПОРЕТ

LIAL LX-13576 МИНИ ШПОРЕТ


Производител: LIAL NEHAT D.O.O.E.L
Шифра: 739957
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

МИНИ ШПОРЕТ 2 РИНГЛИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 42 Л ТЕРМОСТАТ

Слични производи