Техномаркет - LIAL KF-5360 МИНИ ШПОРЕТ

LIAL KF-5360 МИНИ ШПОРЕТ

-25%

Производител: LIAL NEHAT D.O.O.E.L
Шифра: 739958
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

МИНИ ШПОРЕТ 2 РИНГЛИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 32 Л

Слични производи