Техномаркет - GORENJE GS-63160S МАШИНА ЗА САДОВИ

GORENJE GS-63160S МАШИНА ЗА САДОВИ

-27%

Производител: GORENJE
Шифра: 739969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,799 ден.

SMART цена:
18,991 ден.

МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ, 4 ТЕМПЕРАТУРИ ИНВЕРТЕР МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ ДОПОЛНИТЕЛНО СУШЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи