Техномаркет - ISKRA GR-810 СКАРА

ISKRA GR-810 СКАРА


Производител: ISKRA
Шифра: 739972
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

ПЛИНСКА СКАРА МОЌНОСТ 2,5KW ДИЈАМЕТАР НА ПЛОЧА 44СМ РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОКOТ ЗА ПЛИН

Слични производи