Техномаркет - DIMPLEX DX-421 2000W ГРЕАЛКА

DIMPLEX DX-421 2000W ГРЕАЛКА


Производител: DIMPLEX
Шифра: 739974
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,299 ден.

КОНВЕКТОР МОЌНОСТ 2000W ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 5-35 ° C

Слични производи