Техномаркет - BAUER SHAVER BS-800 IMPACT МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

BAUER SHAVER BS-800 IMPACT МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

-41%

Производител: BAUER
Шифра: 739978
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
999 ден.

МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ СИСТЕМ СО 3 ДИСКА ДВОЈНА ЗАШТИТНА МРЕЖИЧКА РАБОТА НА БАТЕРИИ И НА СТРУЈА МОЖЕ ДА СЕ МИЕ СО ВОДА

Слични производи