Техномаркет - PIONEER MVH-08UBG

PIONEER MVH-08UBG


Производител: PIONEER
Шифра: 739979
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

РАДИО/MP3 ПЛЕЕР МАКСИМАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ ОД 50W X 4 ЗЕЛЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ УСБ И AUX-IN VLEZ RCA PRE-OUT РАДИО СО РДС

Слични производи