Техномаркет - TEFAL FV 5540 ПЕГЛА

TEFAL FV 5540 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 739993
Достапност:
Редовна Цена:
4,199 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА DURILIUM TECHNOLOGY ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ПРОТИВ БИГОР ПОСТОЈАНА ПАРЕА 40ГР/МИН УДАРНА ПАРЕА 190 ГР/МИН ЕРГОНОМСКА ДРШКА РЕЗРВОАР 0.3L МОЌНОСТ 2600W ТЕЖИНА 1.5kg

Слични производи