Техномаркет - ROWENTA RH8813WH ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RH8813WH ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 739997
Достапност:
Редовна Цена:
11,899 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА НА БАТЕРИЈА НИВО НА БУЧНОСТ 80 ДБ МОЌНОСТ 2200 W БЕЗЖИЧНО УПРАВУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ-1,5 ЛИТРИ ТИП НА БАТЕРИЈА LI-ION БОЈА-ЦРВЕНА ВРЕМЕ НА РАБОТА 35 МИН.

Слични производи