Техномаркет - TEFAL BL-1A0D38 БЛЕНДЕР

TEFAL BL-1A0D38 БЛЕНДЕР

-21%

Производител: TEFAL
Шифра: 739998
Достапност:
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

БЛЕНДЕР MOЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ 0,7Л 1 БРЗИНА

Слични производи