Техномаркет - TEFAL HB-4078 ПАСАТОР

TEFAL HB-4078 ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740000
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ПАСАТОР СО ДОДАТОК СЕЦКО МОЌНОСТ 450W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЦКАЊЕ 0,8МЛ

Слични производи