Техномаркет - TEFAL B3050572 P26 ТАВА

TEFAL B3050572 P26 ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 740002
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

ТАВА ЗА ГОТВЕЊЕ ИЗРАБОРЕНА ОД ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ ОДНАДВОР И ОДВНАТРЕ ТЕРМО-СПОТ ТОЧКА НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА БЕЗБЕДЕН И ЕКОЛОШКИ ТЕФЛОН, ОСЛОБОДЕН ОД ОЛОВО, КАДМИУМ И ПФОА ГОЛЕМИНА :26СМ

Слични производи