Техномаркет - TEFAL P2534246 SECURE 5-4L ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ

TEFAL P2534246 SECURE 5-4L ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ


Производител: TEFAL
Шифра: 740004
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,799 ден.

САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА ТЕНЏЕРЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАЦИТЕТ 4 ЛИТРИ ВНАТРЕШЕН СЛОЈ / BRUSHED STAINLESS STEEL МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА НА ПАРЕАТА 2 ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ (50 И 80 KPA) МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ

Слични производи