Техномаркет - TEFAL B3051902 P28 ТАВА

TEFAL B3051902 P28 ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 740006
Достапност:
Цена:
999 ден.

SMART цена:
799 ден.

ВОК ТАВА ПРЕЧНИК 28 СМ НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ THERMO-SPOT ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ОПТИМАЛНО РАСПОРЕДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ИДЕАЛНА ЗА ГОТВЕЊЕ НА ЗЕЛЕНЧУК, МЕСО И СЛ.

Слични производи