Техномаркет - REMINGTON PF7200 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

REMINGTON PF7200 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

-13%

Производител: REMINGTON
Шифра: 740009
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ, 30 МИНУТИ РАБОТА ДВОЈНА ФЛЕКСИБИЛНА ФОЛИЈА ТРИМЕР ЗА БРАДА POPUP СИСТЕМ СЕЧИВА ОД ХИРУРШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК LED СИГНАЛ ЛАМПА

Слични производи