Техномаркет - AEG L7-FEE49S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG L7-FEE49S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-19%

Производител: AEG
Шифра: 740014
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
29,990 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 9КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТ/МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ PROSTEAM® TECHNOLOGY-ПАРНИ ПРОГРАМИ ЗА БРЗО ОСВЕЖУВАЊЕ НА ОБЛЕКАТА ЕКО ПРОГРАМИ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА PROSENSE TECHNOLOGY -АВТОМАТСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПОЛНЕЊЕТО НА СООДВЕТЕН ЦИКЛУС INVERTER МОТОР ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ВКЛУЧЕН ДОДАТОК ЗА ОПТИМАЛНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРАШАК ЗА ПЕРЕЊЕ ДИМЕНЗИИ ( В/Ш/Д) 85/60/60 CM

Слични производи