Техномаркет - AEG L7-FEC41S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG L7-FEC41S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-21%

Производител: AEG
Шифра: 740015
Достапност: залиха
Редовна Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
33,997 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 10КГ ЦЕНТРУФУГА 1400 ВРТ/МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ PROSTEAM ТЕХНОЛОГИЈА- КРАТКИ ПРОГРАМИ НА ПАРЕА ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ОБЛЕКАТА ; PROSENSE ТЕХНОЛОГИЈА INVERTER МОТОР AQUA CONTROL СЕНЗОР ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ЗАШТИТА НА ДЕЦА 4 ПРЕГРАДИ ЗА ПРАШОК+ ДОДАТОК ЗА ОПТИМАЛНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРАШОК ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ ( В/Ш/Д ) 85/60/64 CM

Слични производи