Техномаркет - AEG L-6FBI48S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG L-6FBI48S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: AEG
Шифра: 740019
Достапност:
Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТ/МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ИНВЕРТЕР МОТОР PROSENSE TECHNOLOGY- СЕКОЕ ПОЛНЕЊЕ СЕ ПРИЛАГОДУВА НА ЦИКЛУСОТ, ПРИ ШТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА СЕНЗОРИТЕ СЕ ЗАШТЕДУВА НА ВОДА И СТРУЈА ЛЦД ДИСПЛЕЈ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ВКЛУЧЕН ДОДАТОК ЗА ОПТИМАЛНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРАШАК ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 85/60/60 CM

Слични производи