Техномаркет - BAUER GRIL TOSTER GT-01 2000W ТОСТЕР

BAUER GRIL TOSTER GT-01 2000W ТОСТЕР

-31%

Производител: BAUER
Шифра: 740026
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 2000W НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЗА ПЕЧЕЊЕ НА ГОЛЕМА ТЕМПЕРАТУРА ЈАДЕЊЕТО ЈА ЗАДРЖУВА СОЧНОСТА

Слични производи