Техномаркет - BAUER AQUA WF-109 ПРАВОСМУКАЛКА

BAUER AQUA WF-109 ПРАВОСМУКАЛКА

-8%

Производител: BAUER
Шифра: 740028
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА МОЌНОСТ 2200 W BY- PASS МОТОР ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА+ МУЛТИ ФИЛТЕРИ, КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3Л ТРКАЛЦА ЗА ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ ПОДАРОК ТЕЧЕН АРОМАТИЗЕР

Слични производи