Техномаркет - FAVORIT F-265 ЗАМРЗНУВАЧ

FAVORIT F-265 ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: FAVORIT
Шифра: 740037
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ - 186 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ БОЈА - БЕЛА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д/) - 54X144X60 CM.

Слични производи