Техномаркет - LAFE SOK 001 45553 СОКОВНИК

LAFE SOK 001 45553 СОКОВНИК


Производител: LAFE
Шифра: 740042
Достапност:
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 850W ГОЛЕМ ОТВОР ЗА ЦЕЛО ОВОШЈЕ КАПАЦИТЕТ ЗА СОК 1,2Л

Слични производи