Техномаркет - RUSSELL HOBBS 21180-5 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

RUSSELL HOBBS 21180-5 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

-30%

Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 740044
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

1500 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 300ML 30 СЕКУНДИ ПОСТОЈАНА ПАРЕА ЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА 18 МИНУТИ БРЗА ИЗЛЕЗНА ПАРЕА

Слични производи