Техномаркет - TENDA WIRELESS IP NETWORK HD CAMERA C5+

TENDA WIRELESS IP NETWORK HD CAMERA C5+


Производител: TENDA
Шифра: 740048
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,169 ден.

МРЕЖНА КАМЕРА ЗА НАБЉУДУВАЊЕ WI-FI IEEE802.11N/G/B 150MBPS, 10/100 BASE TX LAN ВИДЕО РЕЗОЛУЦИЈА 1280Х720(HD) ВГРАДЕН МИКРОФОН И ЗВУЧНИК ДВОНАСОЧНО АУДИО АДАПТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ 5V/1.2A

Слични производи