Техномаркет - BAUER IH-300 РЕШО

BAUER IH-300 РЕШО


Производител: BAUER
Шифра: 740058
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,600 ден.

ИНДУКЦИОНО РЕШО 10 ТЕМПЕРАТУРИ (60 ° C - 240 ° C) ЛЕД ДИСПЛЕЈ ТАЈМЕР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи