Техномаркет - ПРОЧИСТУВАЧ HONEYWELL HA010E

ПРОЧИСТУВАЧ HONEYWELL HA010E


Производител: HONEYWELL
Шифра: 740076
Достапност: залиха
Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
6,589 ден.

ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ 99% ФИЛТРАЦИЈА 3 ПОСТАВКИ ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОТРЕБНО ЧИСТЕЊЕ НА ФИЛТРИТЕ ПРЕД ФИЛТЕР КОЈ СЕ ПЕРЕ МИКРО ФИЛТЕР ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ КОЈ СЕ ПЕРЕ 25 W ВЛЕЗНА МОЌ 40 DB(A) БУЧАВОСТ ПЕРФОРМАНСИ НА ПРОЧИСТУВАЊЕ 78 M3/H ИДЕАЛЕН ЗА ПРОСТОРИИ ДО 15 M2

Слични производи