Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON AQC9-4F5 T/Z1 СУШАРА

HOTPOINT-ARISTON AQC9-4F5 T/Z1 СУШАРА

-17%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 740078
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
29,997 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КОНДЕНЗАТОРСКА СО ТОПЛОТНА ПУМПА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 5 Л СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА KОШУЛИ,АНТИАЛЕРГИСКИ,ПЛИШ,ВОЛНА,СПОРТСКА ОПРЕМА,СВИЛА, ОСВЕЖУВАЊЕ НИВО НА БУЧНОСТ 68 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи