Техномаркет - TEFAL FV-1526 ПЕГЛА

TEFAL FV-1526 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 740093
Достапност: залиха
Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА  МОЌНОСТ:2000W  ПОСТОЈАНА ПАРЕА:25GR/MIN  УДАРНА ПАРЕА:90GR/MIN  РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА:250ML  СИСТЕМ ЗА САМОПРОЧИСТУВАЊE

Слични производи