Техномаркет - TEFAL FV-1243 ПЕГЛА

TEFAL FV-1243 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 740094
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА   МОЌНОСТ:1800W  ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,9 М БОЈА-ПИНК КЕРАМИЧКА, НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА АНТИКАЛК СИСТЕМ ПРОТИВ БИГОР УДАРНА ПАРЕА 75 ГР/МИН ПОСТОЈАНА ПАРЕА 20 ГР/МИН, РАСПРСКУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА И ПАРЕА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 200 МЛ

Слични производи