Техномаркет - LDK V7U SMART WATCH PHONE1.54" GOLD

LDK V7U SMART WATCH PHONE1.54" GOLD

-21%

Производител: LDK
Шифра: 740106
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,259 ден.

SMARTWATCH ЕКРАН: 1.54” TOUCH SCREEN, РЕЗОЛУЦИЈА: 240 X 240 PX. CPU: MTK6260A 533MHZ, RAM: 128MB, ROM 64MB BLUETOOTH V3.0, 0,3 MPIX КАМЕРА, G-SENSOR, ПОДДРШКА ЗА MICROSD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА ДО 32 GB, СИНХРОНИЗАЦИЈА СО SMARTPHONE ПРЕКУ BLUETOOTH, ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ: МИКРОФОН,ПРЕГЛЕД НА ПОВИЦИ, СМС, СИНХРОНИЗАЦИЈА НА ВРЕМЕ, АЛАРМ, ШТОПЕРКА, МЕРАЧ НА ЧЕКОРИ,

Слични производи