Техномаркет - GORENJE BN-1000W NUTRITION БЛЕНДЕР

GORENJE BN-1000W NUTRITION БЛЕНДЕР

-20%

Производител: GORENJE
Шифра: 740119
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ЕФИКАСЕН НОЖ СО ШЕСТ СЕЧИЛА СУВО МЕШАЊЕ ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 2 ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ДОПОЛНИТЕЛЕН САД СКАЛА ЗА МЕРЕЊЕ НА САДОТ ЗА СОВРШЕНО ТОЧНО ДОЗИРАЊЕ КАПАК СО КОЈ СЕ ПРЕТВОРА БЛЕНДЕРОТ ВО САД ЗА НОСЕЊЕ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 15,2 X 37,9 X 17,2 CM ДИМЕНЗИИ НА АМБАЛАЖАТА (ШXВXД): 30 X 35 X 25 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 3,1 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.000 W

Слични производи