Техномаркет - LIAL KX-13577 МИНИ ШПОРЕТ

LIAL KX-13577 МИНИ ШПОРЕТ


Производител: LIAL NEHAT D.O.O.E.L
Шифра: 740128
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

МИНИ ШПОРЕТ 3 РИНГЛИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 42 Л ТЕРМОСТАТ

Слични производи