Техномаркет - TREVI CL-231 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ

TREVI CL-231 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ


Производител: TREVI
Шифра: 740148
Достапност: залиха
Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ МОЌНОСТ 900W РАБОТИ НА ТОПОЛ ВОЗДУХ -ЗДРАВИ ПУКАНКИ СО МАЛКУ КАЛОРИИ

Слични производи