Техномаркет - INDESIT LR-7S1 X ЛАДИЛНИК

INDESIT LR-7S1 X ЛАДИЛНИК

-11%

Производител: INDESIT
Шифра: 740157
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
18,690 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 196 L. КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 111 L. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ 3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 5KG./24H. НИВО НА БУЧАВОСТ 38 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 175/60/65 CM.

Слични производи