Техномаркет - VIVAX WM-850 АПАРАТ ЗА ВАФЛИ

VIVAX WM-850 АПАРАТ ЗА ВАФЛИ


Производител: VIVAX
Шифра: 740158
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ МОЌНОСТ 850W НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ВАФЛИ ВО ФОРМА НА СРЦЕ ТЕРМОСТАТ

Слични производи