Техномаркет - LAFE TSZ-004 45829 ТОСТЕР

LAFE TSZ-004 45829 ТОСТЕР

-53%

Производител: LAFE
Шифра: 740179
Достапност:
Редовна Цена:
1,249 ден.

SMART цена:
599 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 800 W НЕЛЕПЛИВИ, НЕМЕНЛИВИ ПЛОЧИ СВЕТЛЕЧКИ ИДИКАТОР КАПАЦИТЕТ/ 2 ТОСТА

Слични производи