Техномаркет - VIVAX HM-301W МИКСЕР

VIVAX HM-301W МИКСЕР


Производител: VIVAX
Шифра: 740185
Достапност:
Редовна Цена:
1,049 ден.

РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 5 БРЗИНИ 2 ВИДА НА МАТАЛКИ

Слични производи