Техномаркет - MAX 22 BLACK E-ELECTRONIK 1600W ПРАВОСМУКАЛКА

MAX 22 BLACK E-ELECTRONIK 1600W ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: MAX
Шифра: 740211
Достапност: залиха
Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
2,149 ден.

МОЌНОСТ: 1600W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА БРЗИНА АВТОМАТСКО ВРАЌАЊЕ НА КАБЕЛ ОД 5 МЕТРИ 2 ПЛАСТИЧНИ ЦЕВКИ ФЛЕКСИБИЛНО ЦРЕВО ПЛАСТИЧНА ЧЕТКА СО ТРКАЛЦА ПЛАТНЕНА КЕСА ЧЕТКА ЗА НЕДОСТАПНИ МЕСТА БОЈА ЦРНА

Слични производи