Техномаркет - MAX TWISTER DBH 01 ДОДАТОК ЗА ПРАВОСМУКАЛКА

MAX TWISTER DBH 01 ДОДАТОК ЗА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: MAX
Шифра: 740212
Достапност:
Цена:
499 ден.

SMART цена:
399 ден.

ПЛАСТИЧЕН ДОДАТОК ЗА ПРАВОСМУКАЛКА ФУНКЦИЈА-ДОДАТЕН РЕЗЕРВОАР ЗА ПОКРУПНИ ОТПАДОЦИ ЛЕСНА МОНТАЖА НА ЦЕВКАТА УНИВЕРЗАЛЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА МАХ ПРАВОСМУКАЛКИ

Слични производи