Техномаркет - GREE GDF-2001 АПАРАТ ЗА ОРИЗ

GREE GDF-2001 АПАРАТ ЗА ОРИЗ

-38%

Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 740223
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,199 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МОЌНОСТ 400 ВАТИ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 2 Л ИНОВАТИВЕН И УНИКАТЕН ДИЗАЈН АВТОМАТСКО ПОВЛЕКУВАЊЕ НА РАЧКАТА ЗА ОТВАРАЊЕ НА КАПАКОТ

Слични производи