Техномаркет - GREE GCWK-21XSW INDUCTION COOKER РЕШО

GREE GCWK-21XSW INDUCTION COOKER РЕШО


Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 740226
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,599 ден.

ИНДУКЦИСКО РЕШО СУПЕР ТЕНКА ПЛОЧА 35ММ 6 ФУНКЦИИ НА ГОТВЕЊЕ ПОДАРОК ТЕНЏЕРЕ

Слични производи