Техномаркет - CYWK-5016S ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ GREE

CYWK-5016S ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ GREE

-15%

Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 740227
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
4,912 ден.

-ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ МОЌНОСТ 940W ГО ЗАДРЖУВА ИНТЕНЗИВНИОТ ВКУС НА ХРАНАТА 24-ЧАСОВЕН ТАЈМЕР АНТИБАКТЕРИСКО ЧИСТЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 5Л

Слични производи