Техномаркет - GREE GKW-1509S KETTLE ORANGE БОКАЛ

GREE GKW-1509S KETTLE ORANGE БОКАЛ


Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 740230
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,5Л МОЌНОСТ 1500W БОЈА-ПОРТОКАЛОВА

Слични производи