Техномаркет - LIEBHERR KPEF-4350 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR KPEF-4350 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 740241
Достапност: залиха
Редовна Цена:
72,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 390 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ПОТРОШУВАЧКА 0,171 KW ДНЕВНО // 63KW ГОДИШНО BLUE COOL ЛАДЕЊЕ- ГИ ОДРЖУВА МНОГУ ПОДОЛГО ПРОДУКТИТЕ СВЕЖИ 2,4' TOUCH TFT КОЛОР ДИСПЛЕJ СО ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕJ ЗА ТЕМПЕРАТУРА FRESH AIR ФИЛТЕР ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ ОД МИРИСИ ЕЛЕКТРОНСКА TOUCH КОНТРОЛА POWER COOLING- СИСТЕМ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ СИГНАЛ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ- ОПТИЧКИ И ЗВУЧЕН СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ БОJА-СРЕБРЕНА МАТЕРИJАЛ НА ВРАТАТА- НЕ'РЃОСУВАЧКИ СО SMART STEEL ТЕХНОЛОГИJА ЗА ЗАШТИТА ОД ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ АЛУМИНИУМСКИ РАЧКИ СО ВГРАДЕН МЕХАНИЗАМ ЗА ОТВАРАЊЕ БУЧАВОСТ 37 DB ДИМЕНЗИИ-185Х60Х66,5

Слични производи